Leden 2018

Má cesta k řidičáku

25. ledna 2018 v 15:05 | Hemitson |  Články na téma
Už jsem tomu ani neveřila, ale po čtyřech měsících jsem se rozhodla sepsat článek o mých chvílích strávených v autoškole. Jak to probíhalo a jaké byly mé zkoušky se dozvíte v tomto článku!

Související obrázek

Cestovatelský „bucket list“ #1

19. ledna 2018 v 17:55 | Hemitson |  Články na téma
Související obrázek

V mém okolí žije spousty lidí, kteří rádi poznávají nová místa a chtějí cestovat. Pokaždé, když se s nimi bavím na toto téma, nedokážou říct jen jedno místo, které chtějí navštívit ze všeho nejvíc a není se čemu divit! Naše Země dominuje nádhernými místy, a protože ani já se nijak od těchto lidí neliším a také nedokážu vybrat pouze jedno místo, rozhodla jsem se napsat článek o mém cestovatelském snu. Doufám, že se bude líbit! Související obrázek

(Na začátek chci upozornit, že to nebude nijak naskládané podle oblíbenosti- to snad ani nejde- ale podle toho, jaké místo mě zrovna napadlo.)

1. Švedsko (Dánsko, Norsko)
Začněme například touhle nádhernou zemí, kterou mám v plánu navštívit už letos a to Švédskem. Nemůžu se dočkat až uvidím tu krásu na vlastní oči a poznám jací jsou lidi, kteří tam žijou. Jsem zvědavá na Stockholm, ale samozřejmě ne jen na město.Související obrázek

Zmínila jsem i Norsko a Dánsko. Další dvě překrásné země severu. Nebudu se tajit tím, že právě severní země mě lákají více než ty jižní- teď mě nechytejte úplně za slovo, protože i ty jižní mě lákají, ale co si budeme, sever mě okouzlil o malilinko více.

Podívejte se na následující fotku:

magazin.cz


A mým rozhodně největším snem je jednou vidět polářní záři. Na fotce můžete vidět záři v městě Tromsø.

Výsledek obrázku pro Tromso

A dále tady máme úchvatnou Kodaň v Dánsku!

Výsledek obrázku pro kodaň