Duben 2018

První zkušenost s výstavou psů

15. dubna 2018 v 14:07 | Hemitson |  Ostatní
Zdravím vás všechny u dnešního nového článku, který se bude týkat psů. Jak už někteří možná víte, miluju pejsky a před rokem jsem si koupila psa Sheltie, který mi úplně změnil život. Poznala jsem skvělé lidi, kteří se stali mou pejskařskou rodinou a získala hodně nových zážitků a zkušeností.

Jedna z nich se týká výstavy, o které bych vám ráda povyprávěla.

quotes image

Návštěva divadla - Hamlet

8. dubna 2018 v 14:57 | Hemitson |  Ostatní
Asi měsíc zpátky jsem měla šílené nutkání navštívit divadlo a Prahu, takže nejlíp nějaké představení rovnou tam. To mi ale momentálně vůbec nevychází, jelikož bydlím ne úplně blízko.

Každopádně jsem se týden na to dozvěděla, že k nám do Slezska zavítá rodák z Bohumína Patrik Děrgel jako Hamlet. A pak, že nám život občas nepřihrává do karet.

Kdo by neznal Hamleta? Slavné dílo od stejného autora, který napsal ještě slavnějšího Romea a Julii. Williama Shakespeara.

více v celém článku

Jaro

1. dubna 2018 v 0:14 | Hemitson |  Ostatní

Přeju vám všem krásný den a příjemné Velikonoce. Doufám, že si všichni užíváte oddéchového času, kdy můžeme načerpat energii a můžete se radovat ze sluníčka.

Pokud můj blog čtete pravidelněji, tak jste si možná všimli, že jsem psala články o podzimu a zimě, proto nejspíš nebude překvapením, že dneska přicházím právě s tímto článkem. Snažila jsem se opět vybrat pár věcí, které mě dokážou na jaře okouzlit a inspirovat tím tak i vás. Příjemné čtení!