YouTube ohínky 🔥🔥🔥

13. července 2018 v 23:46 | Hemitson |  Články na téma
Já teda jako nevím. Takovýhle článek jsem původně VŮBEC, ale opravdu vůbec neplánovala, protože to nezapadá do kontextu mého blogu, ale je čtvrtek 12.7. 0:52 v noci (tenhle článek vyjde určitě později) a já si tak nějak vzhledem k událostem, které se teď momentálně dějí na sociálních sítí, nedokázala pomoct.

Nevím, jak to máte se sledováním YouTube scény, ale když jsem si toho všimla já, tak už o tom ví nejspíš všichni, kdo se pohybují někde na Twitteru, IG apod... jelikož je toho snad plný internet.

Nejde ani tak o samotný spor, jako spíš o to, aby si lidi uvědomili, že ve vztahu jsou dva. Proto budu ráda, když si článek i vzhledem k tématu přečtete dokonce a napíšete mi, co si o tom myslíte.Nějak jsem se nezmínila o co tady jde. To by bylo myslím docela na místě, když už jsem to načla.
Nějakou dobu zpět youtuber DenisTV vydal na svém novém kanále něco jako 'disstrack' na svou bývalou holku. Upřímně musím říct, že je to docela povedená věc, ale házet na někoho špínu takhle veřejně a ještě rok a půl po rozchodu? Za mě to není úplně v pohodě.


Každopádně, když se tohle dostalo ven, spustila se vlna komentářů, jak už na samotný výtvor, tak i na to, na koho je tenhle song mířený. Samozřejmě lidi, kteří ho sledují si dokázali dát 1+1 dohromady a došlo jim, že se jedná o Markétu (sweetiemarket). Oba možná můžete znát ještě z dob Asku nebo z pozdější doby právě z YouTube.
Na jednu stranu - Denis nikde nezmínil jméno a jako začínající umělec udělal prostě track ze života. Jak to tak ale bývá, druhá strana si toho všimla a zaútočila ZBYTEČNĚ zpět.

V tu chvíli - kdy vyšel klip - bych řekla, že většina byla v šoku. Jako i já jsem byla v šoku a to je nějak extrémně neřeším. Jediní lidi, které na YouTube sleduju je Kovy - který je dle mého názoru bůh české YouTube scény - a dále Vláďa, kterého zbožňuju, protože je to jednoduše Ostravák, a i když se jeho humor může zdát primitivní, tak ho mám ráda za to, jak dokáže být jako jeden z mála lidí na scéně upřímný. A díky tomu, že Vláďa natočil reakci, jsem se o tom všem dozvěděla.
Nechápu, co to je. Proč mají lidi potřebu řešit své soukromí takhle veřejně? Dobře fajn, Denis se snaží stát umělcem a ten song jednoduše kdysi napsal a teď ho zveřejnil jako svou tvorbu, ale proč házet tolik špíny? Osobně bych asi nedokázala házet špínu na někoho po tom, co jsem ho milovala a zažila s nim určitou část svého života. To by přes mou povahu asi neprošlo. Takovéhle věci se mají řešit mezi čtyřma očima a nejlépe hned při ukončení vztahu, protože tahat na veřejnost to, kdo co bere, kdo kde s kým spal, mi za faktu, že jsou oba dospělí lidé, nepřijde úplně normální.

Další věcí je, že Markéta to samozřejmě nemohla nechat jen tak a jako velice šťastná osoba, která všude šíří lásku a každému přeje štěstí (i Denisovi), natočila zpětný 'disstrack' na Denise. "Ahoj, já jsem Denis a mám malý penis." Prvně jsem si říkala, kde to jsem? Na základce? Já jako nevím, ale když s někým nějakou dobu chodím, tak si nedokážu představit, že bych o něm pak něco takového řekla - a to je ten slabší školkovský odvar, protože to, co se tam řeší dalšího, tak na to už nějak nemám sílu sem psát.

Rozchody bývají těžké a někdy i samotný vztah, když nejste s tou správnou osobou, ale řekněte mi... Udělali byste někdy něco takového? Napsali byste třeba na Facebook, IG nebo kamkoliv jinam, jak byl váš bývalý špatný v posteli, že ho měl malého, pořád vás s někým podváděl? Nebo naopak, že vaše bývalá je šlapka, potřebovala by kryt mezi nohy a je 24/7 opilá? Člověk bývá zaslepený láskou, ale je potřeba takhle druhého člověka hanit po rozchodu veřejně?

Podle mě to jsou až moc zbytečné hroty, ale je sranda to sledovat. A úplně nejlepší je zůstat objektivní a nestavět se na žádnou stranu. My ty lidi neznáme, nebyli jsme s něma v bytě a NIKDY se nedozvíme, jak to opravdu bylo.

Člověk ve vztahu nadělá chyby, některé se dají překousnout, ale když pohár přeteče, myslím si, že se to dá řešit i jinými způsoby a ne veřejně.

Tím chci říct, že ani nejde tak o ty ohínky, které teď všude zrovna kolem nich jsou, ale chtěla jsem upozornit na to, že ve vztahu jsou lidi dva. Při rozchodu to většinou bývá půl na půl. Každý si odnáší nějaký ten podíl na tom, proč to nevyšlo, ale lidi, prosím, nenechte to zajít až takhle daleko.
Nikdo z nás nevidí do vztahu jiných lidí - naštěstí. A ani nikdo jiný nevidí do našich vztahů, proto je úplně nejlepší to vyřešit v klidu - pokud to jde. U ostatních nemůžete vědět, kdo co udělal a nebo neudělal. Je jejich chybou, že to dali takhle veřejně - ztratili tím další kus soukromí, ale možná jim časem dojde, že tohle neměli za potřebí.

Možná si tak akorát vezměte popcorn a pobavte se nad tím jako já a mí kamarádi. Život je krátký na to řešit blbosti, tak si z toho vezměte příklad a nedělejte to.


A jen tak mimo téma - na blogu mám nový vzhled od Nayi a jsem neskutečně nadšená. ♥ Co na něj říkáte?

Share the love!

Hemitson.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V3ronika♥ V3ronika♥ | Web | 14. července 2018 v 13:53 | Reagovat

Souhlasím s tebou, ale někdo to tak prostě asi má no, jsou to děti a zvlášť denise jako youtuber a neuznávám. Je to dle mě malý dítě stejně jako exploited

2 neverbealone neverbealone | Web | 14. července 2018 v 17:49 | Reagovat

Ještě že tyhle blbosti, co se řeší mezi nějakýma děckama, co si myslí, že jsou slavní kvůli tomu, že vydávají videa, jdou úplně mimo mě :D kdyby šli radši někam normálně pracovat, tak by udělali líp :D neměli by čas řešit takovéhle blbosti :D :D

3 Heaven Heaven | Web | 14. července 2018 v 20:52 | Reagovat

Jo, dneska jsem koukala na video o Lilian Voss,takže jsem se o této kauze dozvěděla až teď :D Vždycky jsou tyhle války docela zábavné, jako reality show :D Vytahovat nějakou špínu z rok starýho rozchodu a nahrabat si na tom shlédnutí? Kde to jsme :-D

4 Rosie. Rosie. | Web | 15. července 2018 v 15:37 | Reagovat

Pane Bože na nebi. Proč??? To si děláte srandu. :D Jako já tyhle věco moc nesleduji, nemám na to čas a ani mě k tomu nikdy nic nevedlo.. Ale jako vážně, tohle existuje? Možná jsem ráda, že jsem o tom nevěděla a zase se spokojeně vrátím do jeskyně, v které pravděpodobně žiju.. Je tam líp, když vezmu v potaz, že se tohle fakt děje.. :D Jako tohle by mě fakt nenapadlo, že na sebe udělají dva lidi co se kdysi měli rádi.. :D Mají to zapotřebí?.. Přesně souhlasím s tím posledním Gifem ! :D :D To ani jinak snad nejde :D

5 Hemitson Hemitson | Web | 15. července 2018 v 17:07 | Reagovat

[2]: Kdybych nesledovala Vláďu, tak o tom upřímně taky nevím. :D A musím souhlasit s poslední větou. :D

[3]: Jako ono v případě Denise to byl asi fakt účel jen udělat nějaký track, ale ta reakce na to už je docela mimo. :D

[4]: Taky to nějak nesleduju, ale tohle se dostalo i do mé jeskyně. :D

6 Chloé ▲ Chloé ▲ | Web | 15. července 2018 v 20:25 | Reagovat

Máš novy layout že? Moc pěkný ♥ a s Youtubem souhlasím, nejlepší je Kovy, jóóó ♥

7 Anna Anna | E-mail | Web | 18. července 2018 v 12:27 | Reagovat

Denise a Markétu znám přes sociální sítě už dlouho. Měla jsem je solu ráda, ale pak se mi zhnusili oba :D Když jsem pak na Ytb viděla tyhle dva songy, byla jsem v šoku. Vůbec mě jejich rozchod a problémy nezajímají. Proč si to nevyřeší v soukromí? Nedokázala bych na člověka, kterého jsem milovala hodit takovou špínu. Vždyť s tím malým penisem spala jen tak btw. ;) Song od Denise mi přijde fér, nikde jí tam nezmínil, ale zase se mi až tak moc nelíbí. To ten Markéty song je chytlavější, ale zase nefér. Takže asi tak. Popcorn by se k tomu hodil, pravda :D

www.thewaybya.webriter.cz

8 Lenka Lenka | Web | 18. července 2018 v 20:25 | Reagovat

Já si ještě pamatuji, když spolu tihle dva chodili. Písnička od Denise není špatná, ale podle mě tam mohl vynechat osobnější informace:)... ale má zas marketing.. ale mě by za to nestál.. navíc mi přijde hrozné, že to vytáhl po roce a něco co spolu nejsou.

Od Markéty jsem čekala spíš, že to bude ignorovat a bude dospělejší no.. Kdyby ti dva neměli "spokojený vztah", tak bych i řekla, že si dělají reklamu na vzájem :DDD, protože to sledovalo hodně lidí a přeci špatná reklama je taky reklama.. potom co jsem ještě viděla se k tomu vyjadřovala více současná přítelkyně Denisa:D.

A co říct noo je to dětinské a nedělá se to:) je to intimní záležitost a né takhle veřejná.

9 Atunai Atunai | Web | 20. července 2018 v 12:26 | Reagovat

Youtubery nesleduju, teda kromě Kovyho (jak jsi napsala "Bůh české youtube scény" :D). Tahle kauza mě minula  (stejně, jako spoustu dalších díky tomu, že se v tomhle okruhu příliš nepohybuju). Ale podle toho, co jsi napsala mi to celé přijde jako jedna velká komedie. Zřejmě musí být oba (Denis i Markéta) se sebou natolik "spokojení", že mají potřebu házet všechnu "špínu" na toho druhého... a kdo ví, jestli to takhle mají jen mezi sebou nebo ne. Každopádně, každý si po tom všem asi udělá vlastní obrázek. ;-)

10 Black Blood Black Blood | Web | 22. července 2018 v 22:01 | Reagovat

Pěkný blog

11 Lucy Lucy | Web | 23. července 2018 v 11:47 | Reagovat

Žádné youtubery nesleduju. Občas kouknu na videa od Fattyho a to je vše. :-D

12 Denisa Denisa | E-mail | Web | 27. července 2018 v 23:00 | Reagovat

Jojo, KOVY je prostě bůh českého Youtubu, je to jasný :). Já když jsem slyšela ty disstracky, byla jsem celkem v šoku, povedený mě teda nepřijde ani jeden, myslím že si Denis uměl spočítat 5+5 a bylo to proti ní mířeno docela ostře. Její reakce opravdu level mateřská škola. Ale nemůže to vrhat stín na celou tu scénu, a ani bychom to neměli zase tak hrotit. Mně se to nelíbí, tak na to nečumím, a věnuji se těm videím která mi něco dávají. Žádná katastrofa se nestala, nikoho nezabili ani jeden a můžou si natáčet jaké písně chtějí :). Tvůj pohled na věc, že jako normální umělci můžou natáčet písničky a není na tom nic špatného je moc zajímavý, ještě se nad tím zamyslím :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama