Články na téma

DOGSIE #psiradost

16. února 2018 v 18:40 | Hemitson
Zdravím vás všechny u nového článku, ve kterém se vám pokusím přiblížit jeden skvělý projekt spojený s pejsky.

Jedná se o DOGSIE (#psiradost), které vzniklo v létě roku 2016 a jako boj proti přeplněným stavům českých útulků a množírnám to napadlo dva sympatické kluky Tomáše a Matyáše.
Pojmuto je to formou balíčku 1x za měsíc, takže vlastně něco jako časopis pro nás lidi.
Nejenže zajistíte svému hafanovi pravidelný přísun dobrot, hraček a samozřejmě radosti z nových věcí, ale pomůžete tak i dobré věci, protože z každého balíčku putuje 20% výdělku na pomoc psům v nouzi!
Navíc objevíte nové hračky a pamlsky, které by vás třeba ani nenapadly mazlíkovi koupit. Můžu potvrdit! 😅 A dalším bonusem je, že nemusíte běhat nikde po obchodech a dokonce si tak i vy užijete společně s pejskem moment zvědavosti copak hafanovi asi zrovna nadělili.


Jak jsem se dostala k DOGSIE?

Já sama se o projektu dozvěděla teprve kolem Vánoc minulého roku při surfování po internetu a už tehdy mě to zaujalo, proto jsem ráda, že jsem se tomu mému puberťákovi rozhodla koupit tento balíček k jeho únorovým prvním narozeninám. A proto vznikl tento článek. Ráda bych to dostala k více pejskařům a zároveň se s vámi chci podělit o dojmy, které jsme měli my a co se v únorovém balíčku vlastně nacházelo.

 
 

Reklama