Články na téma

YouTube ohínky 🔥🔥🔥

Pátek v 23:46 | Hemitson
Já teda jako nevím. Takovýhle článek jsem původně VŮBEC, ale opravdu vůbec neplánovala, protože to nezapadá do kontextu mého blogu, ale je čtvrtek 12.7. 0:52 v noci (tenhle článek vyjde určitě později) a já si tak nějak vzhledem k událostem, které se teď momentálně dějí na sociálních sítí, nedokázala pomoct.

Nevím, jak to máte se sledováním YouTube scény, ale když jsem si toho všimla já, tak už o tom ví nejspíš všichni, kdo se pohybují někde na Twitteru, IG apod... jelikož je toho snad plný internet.

Nejde ani tak o samotný spor, jako spíš o to, aby si lidi uvědomili, že ve vztahu jsou dva. Proto budu ráda, když si článek i vzhledem k tématu přečtete dokonce a napíšete mi, co si o tom myslíte.

Jak jsem dělala FCE zkoušku

30. června 2018 v 19:04 | Hemitson
Zdravím, dnes jsem se rozhodla vám napsat o tom, jak jsem udělala FCE zkoušku a o tom, jaké to vlastně všechno bylo.

Jak jsem se k tomu rozhodla?

V prváku na gymplu jsem byla několik dní v Anglii, kde jsem se seznámila s učitelkou, která tento zájezd organizovala a zároveň je koordinátorka spolupráce s Cambridge Centrem na naší škole. Do té doby jsem vlastně ani nevěděla, že takový typ jako zkoušky FCE, CAE... existuje.
Každopádně, když jsem se to dozvěděla, začala jsem zvažovat kurzy, které nabízela jako přípravu.
Musím říct, že hlavním rozhodnutím bylo to, že mám rodinu v Canadě a normální vyuka mi nepřinášela nic nového, jelikož výuka na střední je něco okolo úrovně B1 a já jsem se chtěla hlavně kvůli té rodině zlepšovat. Angličtinu jsem vždycky milovala, vždycky jsem se koukala na seriály a filmy v angličtině a bavilo mě v ní i číst.

Den oceánů 8.6.

8. června 2018 v 22:02 | Hemitson

Vypadá to krásně že? Ale jak se říká, krása je pomíjivá, a jak dlouho nám vydrží tahle krása oceánů? Jak dlouho, než se začnou na březích objevovat různé plasty a udušená zvířata? ... Ono se to vlastně tak nějak už děje a je jen na nás, zda tomu dáme stop nebo se celá situace jen zhorší.

V poslední době se čím dál více začínám soustředit na články, kde je jakýmkoliv způsobem zmíněno životní prostředí a náš dopad na něj. Dnes je den oceánů. Oceány pokrývají cca 360 milionů kilometrů čtverečních, což je více než 70 % povrchu Země a překvapivě nás tak ovlivňují - především klima. Navíc je v něm zastoupen skoro 1 milion živočisných a rostlinných druhů.

DOGSIE #psiradost

16. února 2018 v 18:40 | Hemitson
Zdravím vás všechny u nového článku, ve kterém se vám pokusím přiblížit jeden skvělý projekt spojený s pejsky.

Jedná se o DOGSIE (#psiradost), které vzniklo v létě roku 2016 a jako boj proti přeplněným stavům českých útulků a množírnám to napadlo dva sympatické kluky Tomáše a Matyáše.
Pojmuto je to formou balíčku 1x za měsíc, takže vlastně něco jako časopis pro nás lidi.
Nejenže zajistíte svému hafanovi pravidelný přísun dobrot, hraček a samozřejmě radosti z nových věcí, ale pomůžete tak i dobré věci, protože z každého balíčku putuje 20% výdělku na pomoc psům v nouzi!
Navíc objevíte nové hračky a pamlsky, které by vás třeba ani nenapadly mazlíkovi koupit. Můžu potvrdit! 😅 A dalším bonusem je, že nemusíte běhat nikde po obchodech a dokonce si tak i vy užijete společně s pejskem moment zvědavosti copak hafanovi asi zrovna nadělili.


Jak jsem se dostala k DOGSIE?

Já sama se o projektu dozvěděla teprve kolem Vánoc minulého roku při surfování po internetu a už tehdy mě to zaujalo, proto jsem ráda, že jsem se tomu mému puberťákovi rozhodla koupit tento balíček k jeho únorovým prvním narozeninám. A proto vznikl tento článek. Ráda bych to dostala k více pejskařům a zároveň se s vámi chci podělit o dojmy, které jsme měli my a co se v únorovém balíčku vlastně nacházelo.

 
 

Reklama