Články na téma

Seriály

Úterý v 12:12 | Hemitson
V tomhle článku jsem se rozhodla aktualizovat seznam seriálů, které sleduji a mohla bych se tak s vámi podělit o nějaké tipy, na co se můžete ve svém volnu podívat. Vypíšu i ty, které mě třeba časem přešly nebo mě nějak nechytly, protože 100 lidí = 100 chutí a to, co se nemusí líbit mně, se může líbit vám. :-)

Začnu tedy těmi, které jsem nedávno začala sledovat a ještě u nich není tolik dílů a sérií.

Musím říct, že pro mě momentálně nejlepší novinkou je rozhodně seriál Legacies, což je spin-off k seriálu The Originals. Pokud vám něco druhý seriál říká, tak už možná tušíte, že i v případě Legacies se bude jednat o fantasy seriál plný nadpřirozených bytostí a různých zápletek. Místem dění je Salvatore School for the Young and Gifted, kde se mladí upíří, vlkodlaci a čarodějové učí, jak se ovládat. Hlavní postavou je Hope Mikaelson, která je upírka, čarodějka a vlkodlak v jednom. Můžeme se však opět setkat i s Alaricem a jeho dvěma dcerami Josie a Lizzie nebo i Mattem ze seriálu TVD.
Seriál se začal vysílat 25. října, takže zatím nemá tolik vydaných dílů, což pro některé z vás může být výhoda.

Lidská pošetilost

12. října 2018 v 15:48 | Hemitson
O víkendu jsem získala další obrovskou a zajímavou zkušenost do svého života, která mi rozšířila pohled a zároveň přiměla uvidět, jak je lidská pošetilost nekonečná. Člověk by čekal, že když někdo organizuje akci, ostatní mu buď pomůžou, vysdílí ho, ale nebuďme naivní... Žijeme bohůžel ve světě, kde je většina lidí neskutečně (s nebo spíš bez prominutí) vyčůraná a to neskutečně moc.

(více v c. č.)

Strašák jménem maturitní ročník

3. září 2018 v 18:36 | Hemitson
Zdravím vás u dnešního článku, který jsem si nedokázala po prvním školním dni odpustit.
Není tajné to, že jsem dneškem nastoupila do maturitního ročníku. Nebudu říkat, jak strašně divný pocit to je, protože se mi to zdá i přes ten fakt, jak to všechno nehorázně uteklo a já byla ještě nedávno na základce, docela normální. Všichni jednou v maturitním ročníku byli, budou nebo jako já, jsou.

Co je na tom ale rozhodně nejhorší, tak to, jak nás všichni straší. To jsme dneska slyšeli pořád samé, že v prosinci musíme podat přihlášky k maturitě, že nám zbývá jen osm měsíců do písemných, v březnu se musí odevzdat seznam četby... a mohla bych takhle pokračovat.

My všichni víme, že jde do tuhého, i když třeba já osobně si to stále nějak neuvědomuju a beru to jako samozřejmost. Skoro všichni dělají maturitní zkoušku. Připadá mi, že je kolem toho zbytečné halo, vždyť VŠ nebude taky žádná sranda.
Takže vlastně místo toho, abych se bála maturity, se bojím všeho ohledně VŠ. Jaký paradox. Tenhle článek si budu muset znovu přečíst někdy v dubnu, ať se zasměju nad tím, jak jsem byla ještě pořád poměrně v klidu. Samozřejmě, že mám přirozený "strach", ale stejně u mě nějak převládá ten strach z VŠ.

Možná je to všechno tím, že nevím, co chci dělat po gymplu. Vím, že miluju angličtinu, psaní a baví mě biologie a psychologie, jenže to tak nějak nejde vůbec dohromady a nenapadá mě žádný obor, na který bych mohla jít. Strašně jsem chtěla jít na medicínu, jenže mě nebaví fyzika a v chemii, která mě taky docela baví, si moc nevěřím. Chtěla bych pomáhat lidem, ale nechci být špatnou doktorkou nebo nějak selhat, čehož se děsím. Takže jsem lapená v uličce. A to je pak těžké, když člověk neví, co dělat dál. Proto mám strach z toho, co přijde pak. Z toho neurčita, než z toho, co je jasné, že bude. Zkouška dospělosti, tak nějak ukazuje, že vlastně jako dospělý člověk vůbec nevím, co se svým životem.

Jaký byl váš maturitní ročník? A pokud ještě nejste v maturitním ročníku, jaký byl váš první den?

Hemitson.

YouTube ohínky 🔥🔥🔥

13. července 2018 v 23:46 | Hemitson
Já teda jako nevím. Takovýhle článek jsem původně VŮBEC, ale opravdu vůbec neplánovala, protože to nezapadá do kontextu mého blogu, ale je čtvrtek 12.7. 0:52 v noci (tenhle článek vyjde určitě později) a já si tak nějak vzhledem k událostem, které se teď momentálně dějí na sociálních sítí, nedokázala pomoct.

Nevím, jak to máte se sledováním YouTube scény, ale když jsem si toho všimla já, tak už o tom ví nejspíš všichni, kdo se pohybují někde na Twitteru, IG apod... jelikož je toho snad plný internet.

Nejde ani tak o samotný spor, jako spíš o to, aby si lidi uvědomili, že ve vztahu jsou dva. Proto budu ráda, když si článek i vzhledem k tématu přečtete dokonce a napíšete mi, co si o tom myslíte.

Jak jsem dělala FCE zkoušku

30. června 2018 v 19:04 | Hemitson
Zdravím, dnes jsem se rozhodla vám napsat o tom, jak jsem udělala FCE zkoušku a o tom, jaké to vlastně všechno bylo.

Jak jsem se k tomu rozhodla?

V prváku na gymplu jsem byla několik dní v Anglii, kde jsem se seznámila s učitelkou, která tento zájezd organizovala a zároveň je koordinátorka spolupráce s Cambridge Centrem na naší škole. Do té doby jsem vlastně ani nevěděla, že takový typ jako zkoušky FCE, CAE... existuje.
Každopádně, když jsem se to dozvěděla, začala jsem zvažovat kurzy, které nabízela jako přípravu.
Musím říct, že hlavním rozhodnutím bylo to, že mám rodinu v Canadě a normální vyuka mi nepřinášela nic nového, jelikož výuka na střední je něco okolo úrovně B1 a já jsem se chtěla hlavně kvůli té rodině zlepšovat. Angličtinu jsem vždycky milovala, vždycky jsem se koukala na seriály a filmy v angličtině a bavilo mě v ní i číst.

Den oceánů 8.6.

8. června 2018 v 22:02 | Hemitson

Vypadá to krásně že? Ale jak se říká, krása je pomíjivá, a jak dlouho nám vydrží tahle krása oceánů? Jak dlouho, než se začnou na březích objevovat různé plasty a udušená zvířata? ... Ono se to vlastně tak nějak už děje a je jen na nás, zda tomu dáme stop nebo se celá situace jen zhorší.

V poslední době se čím dál více začínám soustředit na články, kde je jakýmkoliv způsobem zmíněno životní prostředí a náš dopad na něj. Dnes je den oceánů. Oceány pokrývají cca 360 milionů kilometrů čtverečních, což je více než 70 % povrchu Země a překvapivě nás tak ovlivňují - především klima. Navíc je v něm zastoupen skoro 1 milion živočisných a rostlinných druhů.

Jazyky

28. dubna 2018 v 13:21 | Hemitson
Nedávno jsem viděla jeden skvělý obrázek na kterém bylo napsáno, jak je úžasné, když vám cizí slova dávají stejný smysl jako ve vašem rodném jazyce. To mě donutilo zamyslet se nad tím hlouběji.

Odkud jazyk pochází? Jak vznikl? Jak vlastně vznikly všechny jazyky na světě? Když teď odbočím od stavění Babylonské věže. Zamysleli jste se nad tím někdo hlouběji? Přiznám se, že jsem věřící, ale člověk si musí klást otázky, aby se dozvěděl a naučil se novým věcem.


Dělala jsem různé výzkumy a představovala si, jak vám v tomhle článku řeknu jeden závěr, ale ono nic. Nikdo přesně neví, jak jazyk vznikl. Existují jen teorie a vlastně to tak nějak dává i smysl.

Návštěva divadla - Hamlet

8. dubna 2018 v 14:57 | Hemitson
Asi měsíc zpátky jsem měla šílené nutkání navštívit divadlo a Prahu, takže nejlíp nějaké představení rovnou tam. To mi ale momentálně vůbec nevychází, jelikož bydlím ne úplně blízko.

Každopádně jsem se týden na to dozvěděla, že k nám do Slezska zavítá rodák z Bohumína Patrik Děrgel jako Hamlet. A pak, že nám život občas nepřihrává do karet.

Kdo by neznal Hamleta? Slavné dílo od stejného autora, který napsal ještě slavnějšího Romea a Julii. Williama Shakespeara.

více v celém článku

Jaro

1. dubna 2018 v 0:14 | Hemitson

Přeju vám všem krásný den a příjemné Velikonoce. Doufám, že si všichni užíváte oddéchového času, kdy můžeme načerpat energii a můžete se radovat ze sluníčka.

Pokud můj blog čtete pravidelněji, tak jste si možná všimli, že jsem psala články o podzimu a zimě, proto nejspíš nebude překvapením, že dneska přicházím právě s tímto článkem. Snažila jsem se opět vybrat pár věcí, které mě dokážou na jaře okouzlit a inspirovat tím tak i vás. Příjemné čtení!

Ideál krásy? Akné = nechutnost?

24. března 2018 v 13:07 | Hemitson
Žijeme ve 21. století, kdy se všichni snaží šířit sebelásku, ale jakmile se na scéně objeví něco méně perfektního, začne se šířit obrovská vlna nevole. Všichni požadují, aby se na obrazovkách neukazovaly pouze dokonalosti, ale nedokážou se smířit s tím, když se na internetu (a nejen tam) objeví něco, co je zcela normální a lidské, tak co vlastně chtějí?

K tomuhle článku mě inspirovala fotka Justina Biebera, kterou jsem zahledla na Twitteru a následná diskuze pod fotkou. Je to absolutně k nepochopení.


Nejsem Justinova fanynka, ale tohle by mě jednoduše nenechalo chladnou, i kdyby na tom místě byl kdokoliv jiný. Copak nemá právo ukázat se na veřejnosti takový jaký je bez toho aniž by ho jiní lidé odsoudili, když je to celebrita? Je to přece člověk a nikde není zakázáno, aby se celebrity s akné nemohly objevovat na veřejnosti, tak proč tyhle rekce?

Akné se může objevit z několika důvodů. Hormony, slabá imunita, genetika, stres, léky a v případě celebrit bych si tipla i styl života, kdy cestují z místa na místo velmi často, čiže častá změna klimatu nemusí být vždy dobrá.

Afrika a problematika slonů

16. března 2018 v 19:50 | Hemitson
Nedávno jsem se zůčastnila velice zajímavé přednášky, která se týkala problematiky zabíjení slonů v Africe a jelikož mě to zaujalo a dohnalo k přemýšlení, rozhodla jsem se sepsat článek právě s touto tématikou. Věřím, že se o tomhle musí dozvědět, co nejvíce lidí.

Přednášel Arthur F. Sniegon, který se svými přáteli založil neziskovou organizaci jménem save-elephants bojující proti zabíjení slonů především ve Střední Africe. Co mě nejvíce zarazilo bylo, že se dá podle všeho dostat v Africe k nelegální slonovině opravdu snadno.

30 000. Když vám píšu tohle číslo, běhá mi mráz po zádech. Je to totiž počet slonů zabitých ročně v Africe, jestli ne více. Všechno především kvůli poptávce po slonovině v Asii. Okolo 100 zabitých slonů denně.
Nevinná a krásná stvoření přicházejí o život kvůli sobeckým lidem. "Slon býval králem Savany a dnes je z něj štvaná zvěř." To je něco, co by se na tomto světě dít nemělo.

Nejdříve byli lidmi vyhubeni severoafričtí sloni.
Ještě ve čtyřicátých letech dvacátého století žilo v Africe 5 - 10 milionů slonů. Na počátku osmdesátých let toto číslo kleslo na přibližně 1 300 000 a na 700 000 na konci osmdesátých let. Dnes žije v celé Africe asi jen 450 000.
Existují dva druhy afrických slonů - slon pralesní:


a slon savanový, kteří se oba liší způsobem života i tělesnou stavbou.

Seriály, které momentálně sleduju

10. března 2018 v 18:23 | Hemitson
Zdravím váš všechny u dnešního článku zaměřený na seriály. Tentokrát, ale pouze na ty, které sleduju.
Opět se můžete nechat inspirovat a zároveň mi můžete do komentářů napsat ty vaše.

Související obrázek

Nejspíš nebude žádné překvapení, když začnu právě tímto seriálem. Neznám moc lidí, kteří by na něj alespoň jednou nenarazili. Za mě byla první série o něco lepší, méně profláklá a zajímavá, co se týče příběhu. Druhá má o něco více zvratů, ale už to nemám takové, že bych se nemohla dočkat dalšího dílu. Spíš bych řekla, že na to teď koukám hlavně kvůli obsazení a hereckým výkonům, které ze sebe dávají.
Každopádně, kdybych se měla vrátit zpátky, tak absolutně nelituju, že jsem seriál, který začal vraždou známého kluka na střední, začala sledovat.
Hodnocení: 9/10

Betty, riverdale, and jughead jones image
(více v celém článku)

Způsoby šetření

3. března 2018 v 21:08 | Hemitson
Jelikož zbožňuju cestování, přemýšlela jsem jaký článek napsat právě v tomto duchu, i přestože už jsem delší dobu nikde v zahraničí nebyla (pokud nepočítám Slovensko), ale utěšuje mě představa, že za dva měsíce budu ve Švédsku. Tam vám budu samozřejmě fotit a nějaký článek napíšu, ale co teď?

Po delším přemýšlení jsem si teda řekla, že k cestování jsou většinou potřeba peníze (pokud se nerozhodnete vyrazit stopem- i když stejně potřebujete aspoň nějakou korunu na občerstvení), proto bude dnešní článek zaměřený na způsoby, kterými se dá našetřit.

gold, inspiration, and pretty image

Jak relaxovat

25. února 2018 v 17:47 | Hemitson
Zdravím vás u dnešního článku zaměřeného na krásné a mně osobně příjemné téma, protože kdo nerad relaxuje? K mému překvapení jsem se ve svém životě setkala s lidmi, kteří to neumí a pořád musí využívat svůj čas k nějaké práci, proto se jim později stává, že mají úzkosti, jsou přepracovaní a unavení, což podle mě není vůbec zdravé pro tělo. Všichni si jednou za čas musíme odpočinout a já dnes přicházím s tipy, co můžete dělat. Navíc pro nás bloggery to může být chvíle, jak načerpat nápady pro naše články.

1. Pohodlné oblečení
Netuším, jak to máte nastavené doma třeba vy, ale v naší domácnosti existuje tzv. oblečení 'na doma'. Většinou jsou to pohodlné tepláky a trika, které nenosíme na veřejnost. Je to takový první způsob, jak se správně naladit, protože v úplých ryflích to určitě nepůjde.

book, coffee, and cozy image

Jak mi migréna ovlivňuje život

9. února 2018 v 20:10 | Hemitson
Protože se čím dál, tím více častěji setkávám s lidmi, kteří ani zdaleka netuší, co to migréna je nebo naopak dělají chytré a popisují, že je to nic a pouhý výplod fantazie, rozhodla jsem se tomuto tématu věnovat dnešní článek. K lidem, kterým bych to ráda vytiskla velkým písmem a vrazila do ruky, se to sice nedostane, ale třeba si rádi počtou lidé s podobným problémem.

Mé problémy začaly už v dětství. Mohlo mi být takových 6 let, když jsem začala pociťovat první bolesti hlavy. Na mé opakované stížnosti se mi dostalo pouhé rady, abych se pořádně napila, že to přejde. Samozřejmě nepřešlo, proto začalo neustálé běhání po doktorech. Prošla jsem neskutečným množstvím vyšetření, ale na nic nepřišli. Tak jsem si postupně, jak šel čas, na bolest zvykla, protože mi nezbývalo nic jiného.
Přibližně v sedmé třídě se to začalo stupňovat. Pamatuji si do detailu na to, jak mě záchvaty začaly otravovat i ve škole. Nejhorší je to, že nikdy netušíte, kdy přijde. Já osobně jsem do dneška nezjistila ani můj spouštěč. Došlo to tedy do bodu, kdy se objevila migréna a začala se oznamovat 'blikáním v oku' neboli jakýmisi záblesky. Dost nepříjemná věc, kterou nikomu nepřeji zažít. Pak už to začíná.... bolest v oblasti čela- kolikrát mám pocit, že je to přímo uprostřed mé hlavy. Jakoby vás v hlavě někdo dokola mlátil. Veškerý zvuk je pro vás nepřítel a mně dokonce vadí velké množství světla. Po tomhle případě různých mžitek, kdy vidím docela dost špatně a po točení a bolesti hlavy se přidává nevolnost. V osmé a deváté třídě si už můj učitel a dokonce i ředitel zvykli na to, že mi bývá špatně a odváželi mě domů. Ze začátku jsem jim byla vděčná, protože v tu chvíli mě zachránili, ale postupně, kdy se to opakovalo a cestu k nám znali nazpaměť, jsem se začala cítit špatně. Byl to vnitřní pocit a jediné, co jsem si říkala na uklidnění byla věta, že za to nemůžu a nedokážu to zastavit.
Po příjezdu domů jsem byla ráda, když jsem se trefila klíčem do zámku a zamkla za sebou. Dalším nepřítelem pro mě byly schody do druhého patra, kde mám pokoj. Když jsem se konečně vyškrábala do patra a došla k posteli, zmohla jsem se na pouhé ulehnutí a spánek. Věci, které jsem potřebovala k životu byla tma a spánek.
Většinou to trvalo několik dní a dalo to na měsíc pokoj. Momentálně jsem v třeťáku na střední. Minulý rok jsem si myslela, že to třeba přešlo opět pouze na bolest hlavy, ale mýlila jsem se. Stalo se to zase, v ještě horší podobě.
Nejvtipnější na tom všem je, že má doktorka mi nepomohla, a když jsem jí na otázku: "Co na to berete a pomáhá vám?" odpověděla název tabletek- zmohla se pouze na: "To budu předepisovat ostatním." Tudíž jsem v tom sama.
Letos jakoby se opakovala má minulost, čeká mě spousty vyšetření, ať už EEG, sono nebo magnetická resonance, nakonec mi stejně dají pět popsaných A4 a k tomu žádné vysvětlení.

Pamatuju si na dny, kdy jsem se tak moc bála, že se to zrovna dneska objeví a vzala si jen tak preventivně tabletku, což je velká chyba. Jenže, když mám naplánováno něco důležitého a migréna se dostaví, jsem absolutně nepoužitelná, proto si jen vždycky přeju, aby mi dala pokoj. Jen jsem ráda za ty dny, kdy jsem v pohodě.

Tímto jsem vám doufám aspoň trošku nastínila, co vlastně takoví lidé cítí. Není to psáno za účelem vzbuzovat lítost, ale pouze dát ostatním vědět o co vlastně jde a vyvrátit fakt, že je migréna vymyšlená. Samozřejmě u každého člověka se to projevuje jinak. Někdo to má silnější, někdo slabší.

A taková poznámka na závěr: Velká bolest hlavy opravdu není migréna.

Související obrázek

Má cesta k řidičáku

25. ledna 2018 v 15:05 | Hemitson
Už jsem tomu ani neveřila, ale po čtyřech měsících jsem se rozhodla sepsat článek o mých chvílích strávených v autoškole. Jak to probíhalo a jaké byly mé zkoušky se dozvíte v tomto článku!

Související obrázek

Cestovatelský „bucket list“ #1

19. ledna 2018 v 17:55 | Hemitson
Související obrázek

V mém okolí žije spousty lidí, kteří rádi poznávají nová místa a chtějí cestovat. Pokaždé, když se s nimi bavím na toto téma, nedokážou říct jen jedno místo, které chtějí navštívit ze všeho nejvíc a není se čemu divit! Naše Země dominuje nádhernými místy, a protože ani já se nijak od těchto lidí neliším a také nedokážu vybrat pouze jedno místo, rozhodla jsem se napsat článek o mém cestovatelském snu. Doufám, že se bude líbit! Související obrázek

(Na začátek chci upozornit, že to nebude nijak naskládané podle oblíbenosti- to snad ani nejde- ale podle toho, jaké místo mě zrovna napadlo.)

1. Švedsko (Dánsko, Norsko)
Začněme například touhle nádhernou zemí, kterou mám v plánu navštívit už letos a to Švédskem. Nemůžu se dočkat až uvidím tu krásu na vlastní oči a poznám jací jsou lidi, kteří tam žijou. Jsem zvědavá na Stockholm, ale samozřejmě ne jen na město.Související obrázek

Zmínila jsem i Norsko a Dánsko. Další dvě překrásné země severu. Nebudu se tajit tím, že právě severní země mě lákají více než ty jižní- teď mě nechytejte úplně za slovo, protože i ty jižní mě lákají, ale co si budeme, sever mě okouzlil o malilinko více.

Podívejte se na následující fotku:

magazin.cz


A mým rozhodně největším snem je jednou vidět polářní záři. Na fotce můžete vidět záři v městě Tromsø.

Výsledek obrázku pro Tromso

A dále tady máme úchvatnou Kodaň v Dánsku!

Výsledek obrázku pro kodaň

Co mě naučil rok 2017

31. prosince 2017 v 0:51 | Hemitson
Rok 2017 už je skoro za náma, což je vlastně docela vtipné, protože si pamatuju živě na Silvestr 2016, kdy jsem se radovala, že přichází rok se 17 na konci, protože 17 je mé číslo. Tenhle rok mě dost naučil a já toho hodlám využít do dalšího roku, protože člověk má na sobě neustále pracovat, aby se stal lepším, jak pro sebe, tak i pro své okolí.

2018, article, and christmas image
(klik na C. Č.)

Zima

29. listopadu 2017 v 17:21 | Hemitson
Haune Ees

Ještě sice stále není zima, ale počasí venku už se tak pomalu začíná chovat. Psaní článku o podzimu jsem si docela užila, a tak mě napadlo pomalu začít sepisovat i něco o zimě. Vzniklo z toho zase několik tipů na to, co v zimě dělat a jak se naladit na Vánoce. Doufám, že si článek užijete!

9 znaků nejlepšího přátelství

29. října 2017 v 20:21 | Hemitson
Nejlepší přátelé. Co si pod tímto pojmem vlastně představit? To se budu snažit popsat v dnešním článku.
Myslím, že skoro všichni z nás máme toho jednoho člověka, který je k nám tak připoután, že už ho vnímáme jako člena rodiny a pomalu to tak mají i naši rodiče. Nejlepší přátelé spolu někdy nemusí mluvit dny, týdny a i přesto jsou spolu, a když se zase uvidí, tak mluví, jako kdyby nikdy nepřestali. Tohle vidím i na sobě a mé nejlepší kamarádce.

starbucks, best friends, and friends image

Lidské vztahy/ komunikace

1. října 2017 v 12:20 | Hemitson
\Please Don't Take My Man*

Neptejte se mě, co mě vedlo k sepsání tohohle článku, ale myslím si, že je to dost důležité téma, kterému se nevěnuje moc velká pozornost. Je to trochu 'vážnější' téma, tak doufám, že vás to nijak nevyžene z tohohle blogu.

alone, cry, and poem image
(více v c.č.)

Podzim

23. září 2017 v 15:56 | Hemitson
Adlery Pro Regular
Nastává pro mnohé z vás oblíbená část roku, atak jsem si řekla, že sepíšu nějaký článek právě na toto téma. Ať už objevíte tipy, co na podzim dělat, filmy nebo dokonce nějaký podzimní playlist, doufám, že se vám článek bude líbit!

autumn, fall, and fire image

Cestování

10. září 2017 v 12:26 | Hemitson
A erfeclac
Zdravím vás po týdnu u nového článku, který bude nabitý zejména mýma pocitama ohledně cestování a mými momentálně největšími sny a plány, co se toho týkají. Zatím jsem neměla možnost procestovat hodně zemí. Byla jsem pouze v Anglii a Německu, když nepočítám Slovensko a Polsko. Ono totiž mí rodiče byli vždycky zastánci toho, že máme poznat nejdřív krásy naší země. Trvalo to tedy do minulého roku a teď se mi konečně začíná pomalu plnit sen. (doufám, že to nijak nezakřiknu)

adventure, europe, and Big Ben image

Škola

1. září 2017 v 5:00 | Hemitson
The Illusion of Beauty Regular

Škola, škola a zase ta škola. Pro mnohé z nás, skoro až sprosté slovo, kterého se všichni bojíme. Já sama ji absolutně nesnáším, ale řekla jsem si, že letos musím opravdu zamakat, a tak jsem si řekla, že do tohohle článku napíšu pár tipů, které by se vám možná mohly hodit.

iphone, study, and school image

Ženy, dívky

23. srpna 2017 v 20:05 | Hemitson
Znám nesčetně mnoho žen i dívek, které mají tendenci se neustále podceňovat a urážet. Ani já nejsem vyjímka, ale narodily jsme se takové jaké jsme a musíme se naučit milovat samy sebe, jinak nemůžeme šířit lásku dál. Proto jsem se rozhodla sepsat dnešní článek.

quote, love, and book image
 
 

Reklama