Ostatní

Co mě naučil rok 2017

31. prosince 2017 v 0:51 | Hemitson
Rok 2017 už je skoro za náma, což je vlastně docela vtipné, protože si pamatuju živě na Silvestr 2016, kdy jsem se radovala, že přichází rok se 17 na konci, protože 17 je mé číslo. Tenhle rok mě dost naučil a já toho hodlám využít do dalšího roku, protože člověk má na sobě neustále pracovat, aby se stal lepším, jak pro sebe, tak i pro své okolí.

2018, article, and christmas image
(klik na C. Č.)

Co jsem koupila na Vánoce a jak na vymýšlení dárků

16. prosince 2017 v 11:51 | Hemitson
Související obrázekA je to tady! Poslední týden, kdy ještě můžete sehnat dárky svým nejmilovanějším. Pokud ještě stále nevíte, co blízkým darovat, možná se inspirujete právě timto článkem, kde vám sdělím, co letos nadělím já. Výsledek obrázku pro christmas emoji png

Začneme mou milovanou maminkou. Ta by si upřímně opravdu zasloužila vlastní ostrov a nekonečný relax, jenže jsem bohůžel stále jenom obyčejná chudá studentka, a tak se ještě letos bude muset smířít s něčím cenově přijatelnějším. Výsledek obrázku pro christmas emoji png
Základ při vymýšlení dárků je danou osobu vnímat. Vždycky se dozvíte, co jí momentálně chybí nebo se jí líbí. Já jsem při mém pozorování zjistila, že potřebuje kabelku.
Pátrala jsem tedy po různých obchodech, ale nic, co by mě zaujalo. Nechtěla jsem kupovat nějakou přehnaně elegantní, protože tu by si nemohla brát do práce, proto jsem zvolila trochu jiný styl. Padla mi do oka při projíždění internetem a zaujalo mě, že je to vlastně celý set. Objednala jsem ji zde: https://www.svetshopaholiku.cz spolu s peněženkou, kterou do kabelky přidám. Zjistila jsem, že se již vyprodala, ale pokud byste chtěli své mamince také pořídit kabelku, zvolila bych raději poohlídnutí se po obchodech než to objednávat přes internet, poslední týden člověk nikdy neví, jestli zboží dorazí ještě do Vánoc.

Sada pro okouzlující líčení (klik na c. č.)

Zima

29. listopadu 2017 v 17:21 | Hemitson
Haune Ees

Ještě sice stále není zima, ale počasí venku už se tak pomalu začíná chovat. Psaní článku o podzimu jsem si docela užila, a tak mě napadlo pomalu začít sepisovat i něco o zimě. Vzniklo z toho zase několik tipů na to, co v zimě dělat a jak se naladit na Vánoce. Doufám, že si článek užijete!

Christmas Gifts Ideas!

18. listopadu 2017 v 15:17 | Hemitson
Zdravím vás všechny po strašně moc dlouhé době u nového článku. Možná je to tím, že jsem teď v trochu větším stresovém období a možná je to taky tím, že jsem jednoduše nevěděla, co psát.
Každopádně včera, když bylo to volno- jsem byla s kamarádkou na obrovské nákupy, kde jsem sice vyždímala svou peněženku, ale uklidnila jsem se slovy: "No což, je to jednou za čas." Navíc jsem se opravdu uvolnila a odreagovala, takže jsem se dnes odhodlala k napsání článku.
Na doplnění: Včera jsme zavítaly i do Costy (žádná reklama, ale Costa je moje srdcová záležitost, kterou miluju a nedám na ni dopustit), kde mají skvělou kolekci! ♥ Nekecám, když řeknu, že nic lepšího než ostružinovou čokoládu jsem nepila a perníkové latte u nich bylo nejlepší jaké jsem kdy zkusila. Určitě si zajděte. Nebudete litovat.

Jarní závitky, vajíčková pomazánka, listopadová výzva a koncert skupiny Kabát?

5. listopadu 2017 v 15:20 | Hemitson
Zdravím všechny u nového článku! Dneska trochu netradiční a kratší, ale i přesto doufám, že vás nijak neodradím.

9 znaků nejlepšího přátelství

29. října 2017 v 20:21 | Hemitson
Nejlepší přátelé. Co si pod tímto pojmem vlastně představit? To se budu snažit popsat v dnešním článku.
Myslím, že skoro všichni z nás máme toho jednoho člověka, který je k nám tak připoután, že už ho vnímáme jako člena rodiny a pomalu to tak mají i naši rodiče. Nejlepší přátelé spolu někdy nemusí mluvit dny, týdny a i přesto jsou spolu, a když se zase uvidí, tak mluví, jako kdyby nikdy nepřestali. Tohle vidím i na sobě a mé nejlepší kamarádce.

starbucks, best friends, and friends image

Trnava a okolí

24. října 2017 v 18:34 | Hemitson

Ohlašuje se vám spokojená Hemitson s kakaem v ruce, hotovýma povinnostma pro dnešek a s vědomím, že si místo školy zítra jede na exkurzi a vůbec jí neštve, že vstává už ve 4 ráno, protože se tak alespoň vyhne škole.

Tak a je to, konečně jsem našla čas sepsat článek, konkrétně o Trnavě, kterou jsem navštívila letos několikrát a je to vlastně důvod, proč tento článek nevyšel o víkendu, jak je ve zvyku. Bohůžel u sebe momentálně nemám foťák, takže předem upozorňuju, že fotky nejsou mé a jsou z googlu.

Související obrázek

Lidské vztahy/ komunikace

1. října 2017 v 12:20 | Hemitson
\Please Don't Take My Man*

Neptejte se mě, co mě vedlo k sepsání tohohle článku, ale myslím si, že je to dost důležité téma, kterému se nevěnuje moc velká pozornost. Je to trochu 'vážnější' téma, tak doufám, že vás to nijak nevyžene z tohohle blogu.

alone, cry, and poem image
(více v c.č.)

Podzim

23. září 2017 v 15:56 | Hemitson
Adlery Pro Regular
Nastává pro mnohé z vás oblíbená část roku, atak jsem si řekla, že sepíšu nějaký článek právě na toto téma. Ať už objevíte tipy, co na podzim dělat, filmy nebo dokonce nějaký podzimní playlist, doufám, že se vám článek bude líbit!

autumn, fall, and fire image

Cestování

10. září 2017 v 12:26 | Hemitson
A erfeclac
Zdravím vás po týdnu u nového článku, který bude nabitý zejména mýma pocitama ohledně cestování a mými momentálně největšími sny a plány, co se toho týkají. Zatím jsem neměla možnost procestovat hodně zemí. Byla jsem pouze v Anglii a Německu, když nepočítám Slovensko a Polsko. Ono totiž mí rodiče byli vždycky zastánci toho, že máme poznat nejdřív krásy naší země. Trvalo to tedy do minulého roku a teď se mi konečně začíná pomalu plnit sen. (doufám, že to nijak nezakřiknu)

adventure, europe, and Big Ben image

Škola

1. září 2017 v 5:00 | Hemitson
The Illusion of Beauty Regular

Škola, škola a zase ta škola. Pro mnohé z nás, skoro až sprosté slovo, kterého se všichni bojíme. Já sama ji absolutně nesnáším, ale řekla jsem si, že letos musím opravdu zamakat, a tak jsem si řekla, že do tohohle článku napíšu pár tipů, které by se vám možná mohly hodit.

iphone, study, and school image

Seznam věcí, které chci za svůj život stihnout

28. srpna 2017 v 22:57 | Hemitson
The Illusion of Beauty Regular

Nevím jestli jsem to někde viděla, ale jednoduše jsem si říkala, že by bylo fajn si něco takového sepsat na svůj blog. Vám to nejspíš nic neřekne, ale nebojde se, v pátek nebo v sobotu chystám článek, bohůžel s tématem školy, ale nic takového jako Back to shool to určitě nebude, protože sama takové články/videa nesnáším. Ono, když to člověk vidí už v Červenci, tak si říká jestli jsou ti lidi normální. :-D Seznam si budu doplňovat postupně, takže tady toho ze začátku nebude nijak moc.

1. Udělat řidičák
2. Vystavit svého psa na výstavě
3. Naučit psa agility
4. Mít celé kino pro sebe a někoho blízkého
5. Navštívit Čínu
6. Navštívit Canadu
7. Navštívit Španělsko
8. Procestovat celý svět (došlo mi, že to bude rychlejší napsat takhle :-D)
9. Úspěšně odmaturovat a dostat se na vysokou
10. Najít si práci, která mě bude bavit
11. Pořídit si koně
12. Pořídit si druhého psa
13. Najít si kluka u kterého si budu jistá tím, co cítím
14. Zkouknout s ním znovu všechny řady Game of Thrones
15. Mít svatbu na zámku
16. Naučit se francouzsky
17. Zlepšit se ve španělštině
18. Získat certifikát z Angličtiny
19. Bydlet aspoň nějakou část života mimo ČR
20. Udělat rodiče pyšnýma
21. Jít na koncert 5SOS, Simple Plan a Shawna Mendese
22. Zažít znovu koncert Imagine Dragons
23. Mít velkou místnost pouze s knihama

Ženy, dívky

23. srpna 2017 v 20:05 | Hemitson
Znám nesčetně mnoho žen i dívek, které mají tendenci se neustále podceňovat a urážet. Ani já nejsem vyjímka, ale narodily jsme se takové jaké jsme a musíme se naučit milovat samy sebe, jinak nemůžeme šířit lásku dál. Proto jsem se rozhodla sepsat dnešní článek.

quote, love, and book image

Staré věci

20. srpna 2017 v 13:13 | Hemitson
Nedávno jsem se pozastavila nad myšlenkou, která mě donutila pořádně přemýšlet a následně sepsat i tenhle poměrně kratičký článek. Jedná se o to, že jsem několik dní zpátky myslela na to, že bych prodala některé věci, které už třeba nepotřebuju.

books, cafe, and coffe image
(více v C.Č.)

Seriály

14. srpna 2017 v 18:36 | Hemitson

Zdravím vás všechny u nového článku a jelikož jsem šílený závislák na seriálech, rozhodla jsem se napsat článek zrovna o nich a podělit se tak s váma třeba o nějaké tipy! :-)

Budu se snažit vypsat sem několik mých oblíbených, ale třeba i ty méně oblíbené, protože 100 lidí= 100 chutí, no však to znáte. Pojďme rovnou na věc!

Ani si přesně nepamatuju, kdy má závislost na seriálech začala, ujíždím na nich odmalička- pokud můžeme počítat série Pokémonů, W.I.T.C.H. nebo Strážce vesmíru- myslím, že se to tak jmenovalo. :-D Už jako malá jsem toho sledovala hodně, ale tyhle seriály vám sem vypisovat opravdu nebudu. To jen tak pro doplnění. :-D
Více v C.Č.

Život se psem

12. srpna 2017 v 14:03 | Hemitson
Jsou to přibližně 4 měsíce, co se mi život po pořízení mého prvního vlastního pejska nehorázně změnil a mohu říct, že i přes některé nevýhody- hlavně chlupy, je to pouze k lepšímu! Psa u domu jsme mívali vždycky, takže vlastně ani pořádně nevím jaké je to psa nemít, ale ani jednou nebyl úplně můj a vždycky to byl pejsek, který měl místo u boudy nebo na zahradě... Tudíž jsem se rozhodla sepsat pár věcí, jaké je to žít se psem v domě a u některých i mou představu, která se občas hned na začátku nenaplňuje. :-)

1. Už NIKDY nebudete chodit na záchod sami
Aspoň v mém případě to tak platí. Pokaždé, když si chci odskočit, můj pejsek běží oddaně za mnou a zkuste si ho zavřít za dveřmi, když na vás tak miloučce kouká, to jednoduše nejde!
Když se odcházím večer sprchovat, dělám to takticky, protože do sprchy se mnou opravdu nemůže. :-D Proto mu dávám najíst, aby mi ho nebylo líto, jak stojí nedočkavě za dveřmi= ale co si budem, granule sní během chvilky- hlavně, když se mu přidá i maso a už zase čeká až konečně vylezu. To je pak radosti!
(Více v C.Č.)
 
 

Reklama