Prostor pro myšlenky

Prostor pro myšlenky #2

26. září 2018 v 14:08 | Hemitson
Máme tady podzim! A já jsem klasicky nemocná hah.
A už mě zase ovládá tolik myšlenek, pocitů, zážitků, že musím využit této své rubriky. Vlastně jde spíše jen o mé vykecání, zase se o mně něco málo můžete dozvědět a myslím, že jednou za čas je takový článek potřeba. Zvlášť. když tady u mě na blogu to moc zvykem nebývá.

(fotky we♥it)

Občas nerozumím sama sobě

11. srpna 2018 v 23:59 | Hemitson
Ten nadpis mluví opravdu sám za sebe. Jsou chvíle, kdy jsem si ve svém životě alespoň trochu jistá, co od něj vlastně očekávám. Jdu si za svými sny, užívám si své koníčky a do toho podnikám různé výlety a sbírám zkušenosti, které by se mi v budoucnu mohly hodit nebo naopak dotváří mou osobnost, kterou si ve svých devatenácti letech stále utvářím - a věřím, že si ji člověk utváří po celý život.

Prostor pro myšlenky #1

7. října 2017 v 13:06 | Hemitson

Zdravím všechny! Tentokrát u chaotického článku, který se nebude týkat jednoho tématu, ale hned několika. Jednou za čas se jednoduše potřebuju vypsat o čemkoliv mě napadne, proto je tady vlastně moje rubrika 'prostor pro myšlenky', kterou teď konečně můžu využít. Jestli vám tenhle článek nebude dávat smysl, tak vám dojde od čeho tady tahle rubrika vlastně je.

Výsledek obrázku pro autumn gifs
 
 

Reklama